Společně jsme rozsvítili vánoční strom Prahy 5

V neděli 1. prosince 2019 jsme společně s vámi rozsvítili vánoční strom Prahy 5. Klidné svátky a pohodovou vánoční atmosféru popřála starostka Renáta Zajíčková (ODS) a farář Římskokatolické farnosti u kostela sv. Václava, pan P. ThMgr. Jerzy Gapski.

Od 15 hodin na děti čekaly dílničky, během kterých mohly například napsat Ježíškovi dopis, slepovat marmeládou linecké cukroví a nebo vyrábět vánoční ozdoby. Děti se zahřály dětským vánočním punčem a na dospělé čekalo horké svařené víno.

O kulturní doprovodný program se od 14 hodin postaral Podřipský žesťový kvintet, který následoval Dětský pěvecký sbor Svítání.

V 16:30 hodin jsme za společného zvonění zvonečků rozsvítili vánoční strom Prahy 5. Odpolední program zakončilo vystoupení uskupení 4TETy.

 

Kdy se zase uvidíme u svařáku? 

„Rád bych naše spoluobčany pozval na další setkání u svařáku, které se bude konat od 18. do 20. prosince 2019 vždy od 13 do 19 hodin před kostelem sv. Václava. Budeme rádi, když se během vánočního shonu u naše stánku zastavíte a přijdete si s námi popovídat. Připraveno bude svařené víno, čaj a na děti bude čekat dětský vánoční punč,“ řekl Vladan Brenčič (ODS), zastupitel MČ Praha 5.