Sobotní večery v Portheimce patří salse

17/07/2014

Tanečním vystoupením školy Salsa cubana con Leon si můžete zpestřit každý sobotní večer v červenci i v srpnu. Akce se uskuteční za příznivého počasí na pódiu v parku Portheimka vždy od 18:00 do 21:30 hodin.  Nad touto akcí převzala záštitu zástupkyně starosty MČ Praha 5 PhDr. Marie Ulrichová Hakenová.

Návštěvníci se mohou těšit na taneční ukázky a taneční animace za doprovodu reprodukované hudby. K osvěžení poslouží stánek s míchanými drinky. Tanečním programem provázejí tanečníci a lektoři školy Salsa cubana con Leon Alexandra Sedláková a Leon Bembo, kteří jsou známými propagátory afrokubánské kultury a tance v České republice.

Jak připomíná zástupkyně starosty pro oblast kultury PhDr. Marie Ulrichová Hakenová: „Tyto letní večery se salsou jsou kulturním oživením dění v naší městské části a jistě přispějí i k pochopení jiných kultur a příslušníků jiných etnik. Naším cílem je oživit také park Portheimka.“