Senioři z Prahy 5 zaplnili Paspův sál do posledního místa

04/09/2014

Ve středu 3. září přišlo téměř 300 seniorů z Prahy 5 na pozvání městské části oslavit Podzimní den seniorů a poslechnout písně interpretů pěveckého dua Eva a Vašek, Josefa Zímy a Yvetty Simonové. Tradiční akce pod záštitou 1. zástupce starosty Prahy 5 JUDr. Petra Lachnita (ANO) tak opět zaplnila Paspův sál pivovaru Staropramen do posledního místa.

“Obliba akce je obrovská. Naši senioři strávili milé kulturní odpoledne a kromě poslechu hudby se dozvěděli také o nejnovějších aktivitách, které městská část pro ně pořádá. Příkladem je fungování klubu U Královské louky, Komunitního centra Prádelna nebo Centra sociální a ošetřovatelské pomoci,” vyzdvihl přínosy akce 1. zástupce starosty JUDr. Petr Lachnit, který si v úvodu vystoupení spolu s populární dvojicí Eva a Vašek zazpíval jejich skladbu Bílá orchidej.

Více o aktivitách pro seniory naleznete např. na webu CSOP