Komise sociální a zdravotní

Místopředseda:
MUDr. Michal Bednář

Členové:
Bc. Jakub Chromý - nominant ODS
Mgr. Jakub Suchel - nominant KDU-ČSL
Mgr. Jan Dobeš - nominant STAN
Jana Poloni - nominant ANO 2011
Josef Endal

Tajemník:
Petr Chvátal - l. 468

Termíny zasedání Komise sociální a zdravotní na I. pololetí 2021:

13. ledna 2021
10. února 2021
10. března 2021
14. dubna 2021
12. května 2021
9. června 2021

Termíny zasedání Komise sociální a zdravotní na II. pololetí 2021:

14. července 2021
11. srpna 2021
8. září 2021
13. října 2021
10. listopadu 2021
8. prosince 2021

Zasedání standardně začínají v 16:30 hodin v místnosti č. 330, Náměstí 14. října

Zápisy z jednání

Dokumenty Komise sociální a zdravotní

Archiv Komise sociální a zdravotní

Jméno Funkce E-mail Telefon
Ing. Jarmila Svobodováčlenka zastupitelstva, členka Komise bytové, předsedkyně Komise sociální a zdravotní, členka Výboru životního prostředíjarmila.svobodova@praha5.cz