Sbírka materiální pomoci pro poškozené povodněmi

06/06/2013

Ve spolupráci s Českým Červeným křížem vznikla na území městské části Praha 5 sbírka materiální pomoci pro poškozené povodněmi. Potřebné prostory poskytlo ve spolupráci s radnicí páté městské části Infocentrum Prahy 5 na adrese Šefánikova ulice 30 na Smíchově. Počínaje dnešním dnem až do 16. června 2013 bude otevřeno ve všední den od 9:00 do 20:00 a o víkendu od 9:00 do 18:00.

V souvislosti s aktuální povodňovou a po povodňovou situací sbíráme:

Dezinfekční a čisticí prostředky, hygienické potřeby, prací prostředky, rukavice, pláštěnky, holínky, kbelíky, košťata, hadry a také instantní polévky a konzervy s jídlem.

Děkujeme za jakoukoli pomoc. Lidé, které povodeň postihla, ji budou potřebovat,“ řekl ředitel infocentra Miloslav Mrštík.

Lidé z ostatních regionů mohou veškerý potřebný materiál směřovat k jednotlivým oblastním spolkům Červeného kříže. Jejich seznam je k dispozici na cervenykriz.eu.

Veškeré aktuální info lze najít také na na cckpraha1.cz.