Referent v odboru výstavby ÚMČ Praha 5

07/12/2009

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

výběrové řízení na obsazení pracovního místa

v odboru výstavby ÚMČ Praha 5

Sjednaný druh práce: referent, s místem výkonu práce Praha 5, v platové třídě 9

Požadavky na uchazeče dle zákona o úřednících územních samosprávných celků:

občan ČR ( nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR  – nutnost ovládat český jazyk )

fyzická osoba, která dosáhla min. 18 let věku

způsobilost k právním úkonům

bezúhonnost ( za  bezúhonnou  se  nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena  pro trestný čin spáchaný úmyslně, nebo  pro trestný  čin spáchaný z  nedbalosti za jednání  související  s výkonem veřejné  správy, pokud se podle  zákona na tuto osobu    nehledí, jakoby nebyla odsouzena )

Další požadavky:

požadované vzdělání:

vysokoškolské, středoškolské s maturitou, přednost se stavebním či technickým zaměřením

požadované znalosti:

znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, databáze), znalost prováděcích předpisů a legislativy v oblasti stavebního řízení, orientace ve správním řádu, vítaná praxe na stavebním úřadě, ve státní správě,

další dovednosti, schopnosti:

dobré organizační a komunikační schopnosti,  přesnost, spolehlivost, psychická odolnost, základní orientace v systému veřejné správy .

Náležitostí přihlášky jsou: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana), datum a podpis.

K přihlášce připojte strukturovaný profesní životopis, ve kterém uvedete údaje o dosavadních zaměstnáních  a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních    činností,  výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce ( u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem – pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením ) a ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Přihlášky s požadovanými doklady zašlete nejpozději do 23.12. 2009  na adresu:

ÚMČ Praha 5, nám. 14.  října č. 4, pracoviště Štefánikova 13,15, Praha 5, 150 00

odbor vnitřních věcí

k rukám JUDr. Jiřího Gorčíka

Obálku označte slovy: „Výběrové řízení – referent OVÝ“

Kontakt:

Telefon 257000565

e-mail  jiri.gorcik@praha5.cz

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

V Praze, dne 7.12.2009

Ing. Karel Čuda,