Ředitelka Mateřské školy Kurandové Mgr. Marie Nová odchází

Po šestnácti letech úspěšné práce ve funkci ředitelky Mateřské školy Praha 5 – Barrandov, Kurandové 699 Mgr. Marie Nová k 28. únoru 2018 odchází z resortu školství. V poslední její pracovní den přišel poděkovat paní ředitelce zástupce starosty Městské části Praha 5 Mgr. Vít Šolle. Poděkoval jí za program Začít spolu, ve kterém byly pod jejím vedením zavedeny rozmanité formy učení v podnětném prostředí mateřské školy.

Ředitelka Mateřské školy Kurandové Mgr. Marie Nová odchází

Mgr. Marie Nová k 28. únoru 2018 odchází po šestnácti letech úspěšné práce ve funkci ředitelky Mateřské školy Praha 5 – Barrandov, Kurandové 699 z resortu školství.

V poslední její pracovní den přišel poděkovat paní ředitelce zástupce starosty Městské části Praha 5 Mgr. Vít Šolle.

Do jejích dalších životních kroků jí popřál všechno nejlepší a předal květiny.