První setkání starosty Radka Klímy se zástupci sportovních klubů

31/03/2011

Starosta MUDr. Radek Klíma se v úterý 29.3. historicky poprvé setkal se sportovními kluby, které působí v Praze 5. Zástupci většiny lokálních klubů mimo jiné představili svoji činnost a přiblížili své potřeby představitelům městské části.

Významů tohoto setkání je hned několik, za prvé seznámit se, za druhé získat přehled o tom jaké sportovní kluby tady máme, jakou vyvíjejí činnost a za třetí navázat možnou spolupráci do budoucna,“ řekl MUDr. Radek Klíma.

Starosta Radek Klíma přislíbil všem sportovním klubům pomoc především při propagaci jejich činnosti, zveřejnění jejich programů a také pomoc při organizování jejich akcí. Podle jeho slov je tato činnost pro kluby často hodnotnější, než prostá peněžní podpora.

Reportáž TVP5