Prodloužení termínu soutěže o novou podobu webových stránek Prahy 5

10/06/2015

Z důvodu zvýšeného zájmu o účast v soutěži o novou podobu webových stránek městské části Praha 5 se prodlužuje termín soutěže, a to do pátku 24.7.2015.

Úřad městské části Praha 5 vyhlašuje soutěž o grafický návrh a novou strukturu webových stránek. Soutěž má za cíl nalézt optimální řešení, které bude pro návštěvníky internetových stránek přehledné a díky němuž se budou obyvatelé a návštěvníci naší městské části na webu lépe orientovat.

„Slibujeme si od soutěže nalézt a ocenit tři nejlepší grafické návrhy, které budou oceněny částkou ve výši 10 000 Kč. Autoři tří nejlepších návrhů budou osloveni, aby v rámci veřejné zakázky podali svoji cenovou nabídku,“ vysvětluje radní MČ Praha 5 Viktor Čahoj (TOP 09).

Více informací a kompletní soutěžní podmínky naleznete v příloze (viz níže).

Přílohy ke stažení