04/06/2018

Od 31. 5. 2018 společnost Technologie Hlavního města Prahy, a. s. (THMP) převzala správu, provoz a údržbu veřejného osvětlení a souvisejících technologií.

Pro hlášení havárií a poruch na veřejném osvětlení nově kontaktujte dispečink THMP.

Další informace naleznete na stránkách:

Technologie Hlavního města Prahy (http://www.thmp.cz/index.php/jak-si-zaridit)

V případě jakýchkoliv nejasností můžete kontaktovat:
komunikace@thmp.cz
**************************************************************

O společnosti:

Společnost Technologie Hlavního města Prahy, a.s. (THMP) se na konci roku 2017 transformovala z TCP – Vinohrady, a.s. Jediným akcionářem nově vzniklé společnosti THMP je hlavní město Praha, které drží 100 % akcií.

V současné době probíhá transformace vnitřní struktury společnosti tak, aby v průběhu roku 2018 zahájila poskytování služeb pro hlavní město Prahu v oblasti správy, provozu a údržby veřejného osvětlení a dalších souvisejících zařízení hl. města.

Primárním cílem je zajištění řádného a bezpečného provozu zařízení veřejného osvětlení a souvisejících technologií v souladu s platnými normami. Společnost THMP se bude při poskytování služeb řídit zejména normami týkajícími se zajištění světelnětechnických parametrů na osvětlovaných pozemních komunikacích a pozemcích, ale i jejich údržby a správy tak, aby bylo zabezpečeno kvalitní a rovnoměrné osvětlení všech veřejných prostranství a významných objektů na území hl. m. Prahy. Současně bude zajišťovat funkčnost, spolehlivost a životnost spravovaných zařízení a bude vytvářet adekvátní světelné podmínky pro kvalitní a bezpečný život obyvatel hlavního města Prahy.