Princezny a princové přivítají děti i rodiče v Zahradě Kinských

18/08/2014

Máte rádi pohádky? Chtěli byste potkat opravdu hodně princů a princezen na jednom místě? Tak to určitě vyražte se svými dětmi do pohádkového lesa s názvem Princové a princezny. V sobotu 27.9. v Zahradě Kinských v parku u Musaionu na Praze 5 na vás bude čekat Růženka s dorty, Bajaja s drakem, Zubejda s velbloudy, Král Miroslav, princezna Mulan, Třetí princ s hady i Popelka.

Již pátý pohádkový les zde pro vás totiž připravila Městská část Praha 5, pod záštitou JUDr. Petra Lachnita (ANO), 1. zástupce starosty MČ Praha 5, a společnost Velká dobrodružství.

“Kilometrovou trasu mohou děti projít kdykoliv od 10 do 17 hodin. Na startu dostanou průvodní dopis s popisem trasy, namalovanými pohádkovými postavami, které na ně na trase budou čekat. U každé pak dostanou nějaký zapeklitý úkol, za jehož splnění dostanou do dopisu razítko. Pokud splní všechny úkoly, čeká je v cíli u Sněhurky a trpaslíku královský poklad,” přiblížil program akce 1. zástupce starosty JUDr. Petr Lachnit (ANO).

Trasa výletu začíná tak jako loni přímo u Musaionu. Pokud chcete být přednostně posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje, zaregistrujte se týden před akcí na www.velkadobrodruzstvi.cz do formuláře v rubrice Pohádkový les. Přijít můžete ovšem i bez registrace.

Vstupné je zdarma. Doražte v jakémkoliv počasí. Budete se dobře bavit!