Přijďte v neděli 8. září na slavnostní otevření Rákosníčkova hřiště

04/09/2019

Přijďte si užít pohodový den na zbrusu novém Rákosníčkově hřišti v Praze 5 – Barrandov! Společnost Lidl a Martin Slabý (ANO), místostarosta Prahy 5, vás zvou na slavnostní otevření Rákosníčkova hřiště a to v neděli 8. září 2019 od 10 do 17 hodin v Devonské ulici na Barrandově.

Těšit se můžete na celodenní zábavný program pro děti. V 10:30 hod. vystoupí Michal Nesvadba z Kouzelné školky a po celý den budou děti i dospělé návštěvníky bavit představení o Rákosníčkovi v podání herců z divadla Scéna. Pro děti bude na místě otevřen umělecký koutek, kde si budou moci vyrobit své vlastní tričko s Rákosníčkem, nebo si nechat pomalovat obličej.

Připravena bude také řada soutěží, po jejichž splnění dostanou děti od Rákosníčka tašku s dárky. Po dobu celého programu bude zajištěno občerstvení ze sortimentu prodejen Lidl za příznivé ceny, chybět nebudou ani oblíbené a zdravé fresh džusy z čerstvého ovoce.

Na pražském Barrandově je to již 99. hřiště, které společnost Lidl v rámci projektu Rákosníčkova hřiště postavila. Městská část Praha 5 jej získala díky hlasování v minulém roce. Jeho stavba byla letos dotažena do konce a děti především předškolního věku se tak mohou těšit na nové atrakce a herní prvky s oblíbenou postavičkou Rákosníčka.