Prezentace sdružení ADRA v rámci Velikonoční sbírky na Andělu

29/03/2011

V rámci Velikonoční sbírky na pražském Andělu se občané seznámí také s humanitární činností Občanského sdružení ADRA. Prezentace této organizace bude probíhat od 19. do 20. dubna 2011.

„S ADROU jsme před nedávnem realizovali sbírku obvazového materiálu z vyřazených autolékarniček pro Keňu, která byla velmi úspěšná. Budeme do budoucna proto tento typ spolupráce a aktivit podporovat,“ říká starosta MČ Praha 5 MUDr. Radek Klíma.

Občané budou mít v jejím rámci možnost si promluvit o práci ADRA přímo se zaměstnanci, tedy s lidmi, kteří se podílejí na tvorbě projektů. Na stánku budou k dispozici veškeré propagační materiály o ADRA a jejích partnerech. Součástí bude stolek s možností výtvarného tvoření pro děti. Sdružení také uvažuje o autogramiádě patronů sbírky, kterými jsou například herečka a bývalá poslankyně Táňa Fischerová, herec Miroslav Táborský nebo Česká MISS 2009 Iveta Lutovská.