Pravidla fotografické soutěže “Nejhezčí pohledy z Prahy 5”

02/06/2008

Pravidla fotografické soutěže “Nejhezčí pohledy z Prahy 5”:

1. Organizátorem soutěže je vydavatel Pražské pětky – Vydavatelství 2000, s.r.o. a Městská část Praha 5. Partnerem soutěže je Podnikatelské centrum, Informační centrum pro občany, Grada a Olympus.
  2. Soutěž probíhá od 1. května 2008, uzávěrka je 22. srpna 2008.
  3. Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba s trvalým bydlištěm na území Prahy, která v době trvání soutěže zašle soutěžní snímek a uvede svou platnou e-mailovou adresu, telefon a své jméno.
  4. Úkolem soutěžících je vyfotografovat některé z míst na Praze 5. Fotografie má sloužit jako podklad pro výrobu pohlednice. Na „www.podnikatelskecentrum.cz/soutez“ pak soutěžící vyplní soutěžní lístek a nahrajte soubor(y).
  5. Každý soutěžící může zaslat maximálně tři fotografie. Podmínkou účasti v soutěži je zaslání soutěžních fotografií v minimálním rozlišení 1024×768 pixelů a v max. velikosti 2MB.
  6. Každý soutěžící prohlašuje, že fotografii pořídil osobně, a že má neomezená práva poskytovat dalším osobám práva jejího užití v neomezeném rozsahu.
  7. Každý soutěžící prohlašuje, že případné osoby zachycené na fotografii souhlasí se zveřejněním této fotografie.
  8. Účastí v soutěži a zasláním odpovědi vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených v elektronickém dotazníku, který vyplní na stránce soutěže (www.podnikatelskecentrum.cz/soutez), za účelem nabízení obchodu nebo služeb, a to do odvolání tohoto souhlasu, a souhlasí se zveřejněním svého jména ve sdělovacích prostředcích a na internetových stránkách v rámci vyhlášení výsledků soutěže.
  9. Ze soutěže budou vyřazeny fotografie, které byly pořízeny jiným autorem než je účastník soutěže a které nevyhovují kvalitou nebo rozlišením.
  10. Veškeré nahrané fotografie se po skončení soutěže stávají majetkem organizátora, který si vyhrazuje právo nakládat s nimi podle vlastního uvážení a použít je ke svým marketingovým účelům.
  11. O vítězných snímcích rozhoduje porota složená z profesionálních fotografů a zástupců organizátora. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem. První tři místa budou ohodnoceny knižními odměnami, hlavní vítěz navíc získá digitální fotoaparát. Ceny budou výhercům předány osobně na workshopu, který se bude konat v průběhu září v Podnikatelském centru (Preslova 5, Praha 5). V případě nepřítomnosti výherce bude výhra uschována na recepci Podnikatelského centra do konce měsíce října 2008. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu.
  12. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu trvání soutěže pozměnit pravidla, či soutěž úplně zrušit bez udání důvodu.
  13. Organizátoři a jejich rodinní příslušníci se soutěže nemohou zúčastnit.
  14. Výherní listina bude k dispozici na praha5.cz, www.prazskapetka.cz, www.infopraha5.czwww.podnikatelskecentrum.cz, v časopisech Pražská pětka a Hospodáři.