Praha 5 zve spoluobčany na I. ročník SENIOR AKADEMIE

07/06/2012

Městská část Praha 5 připravila ve spolupráci s Městskou policií hl. m. Prahy cyklus dvouhodinových vzdělávacích přednášek z oblasti prevence kriminality, určený pro všechny aktivní seniory, s trvalým bydlištěm v Praze 5.

Přednáškový cyklus, který je zcela zdarma, zahrnuje celkem 9 přednášek včetně slavnostního ukončení akademie. Cílem přednášek je naučit seniory, zdravotně a tělesně postižené občany zvládat krizové situace, přivolat pomoc, apod., včetně praktických ukázek příkladů a instruktážních filmů. Přednášejícími jsou pracovníci útvaru prevence Městské policie hl. m. Prahy. Účastníci vzdělávání se také budou moci zdarma zúčastnit exkurze do Centrálního operačního střediska Městské policie hl. m. Prahy, do Muzea Policie ČR a do Psího domova v Tróji.

Každý z účastníků obdrží po skončení akademie pamětní list o absolvování akademie, drobné předměty k zabezpečení bytu a domu, brožury a letáky, včetně malého občerstvení.

Maximální počet účastníků je 60 osob.

Přednáškové cykly budou probíhat na radnici Městské části Praha 5 od září do listopadu 2012 v odpoledních hodinách.

V případě, že máte zájem absolvovat tento velmi zajímavý cyklus přednášek, kontaktujte do 31.8.2012 paní Jitku Straňákovou telefonicky na čísle: 257 000 420, e-mailem: jitka.stranakova@praha5.cz nebo osobně v pondělí a ve středu mezi 8:00 – 18:00 v budově radnice Městské části Praha 5, nám. 14. října 1381/4, přízemí, kancelář č. 025.