Praha 5 vyřešila situaci v MŠ Tréglova, rodiče zaplatí méně

30/01/2008

Vedení městské části Praha 5 vyřešilo situaci ve školském objektu v Tréglově ulici na Barrandově. Rada městské části schválila rozšíření činnosti mateřské školy o děti mladší tří let věku dítěte.

Městská část Praha 5 na základě doporučení ředitelky mateřské školy, zkušené pedagožky Marie Radové spolu s vedením školského zařízení a po jednání s rodiči nalezla řešení, které je výhodné pro všechny zúčastněné. Pro městskou část dojde ke zjednodušení právního prostředí, kdy celá agenda a funkce detašovaného pracoviště jeselského zařízení v Tréglově ulici přejde plynule pod subjekt mateřinky. Pro rodiče, kteří doposud využívali jeslí, se nic nemění, naopak naše opatření budou znamenat finanční úsporu.