Praha 5 podpoří V. ročník Smíchovské regaty

09/09/2013

Dovolujeme si pozvat na 5. ročník známého veslařského klání Smíchovská regata, který se uskuteční v sobotu 14. září za podpory městské části Praha 5 na stadionu vodních sportů na úrovni Žlutých lázní a veslařské loděnice Smíchov.

Je to každoročně hojně navštěvovaná sportovní akce, kterou na naší části vítáme. VK Smíchov byl při povodních velmi poničen, a proto jsem rád, že se podařilo dát okolí do pořádku a Smíchvoská regata 2013 může proběhnout i letos,” řekl starosta Ing. Miroslav Zelený (UNP).

Závod je určen všem kategoriím veslujících, od žactva po dospělé. Závodníci se utkají na krátkých, divácky atraktivních tratích v rozsahu 500 až 1000 metrů,“ dodal Luboš Ondráček, vedoucí trenér klubu VK Smíchov.

A pokud vás, či vaše ratolesti veslování zaujme, můžete se přímo obrátit na veslařský klub s bohatou historií sídlící na Strakonické ulici. VK Smíchov totiž pořádá celoročně nábor chlapců a dívek ve věku od 9 let pro závodní veslování. Přijít mohou i zájemci o nezávodní veslování, bez ohledu na věk, a to každý den od 16:00 do 18:00.

Foto: vksmichov.cz