Pozvánka na veřejnou besedu na téma připomínky Prahy 5 k nově vznikajícímu Metropolitnímu plánu

Ve středu 26. února 2014 proběhne od 17.30 hodin v zasedacím sále Zastupitelstva MČ Praha 5 v 6. patře budovy radnice ve Štefánikově ulici 13-15 veřejná beseda na téma vznikajícího Metropolitního územního plánu a jeho souvislostí s rozvojem území městské části.

Panelové diskuze se zúčastní představitelé radnice včetně předsedy Komise územního rozvoje JUDr. Tomáše Homoly, zástupci Institutu plánování a rozvoje Magistrátu hl. m. Prahy a další odborníci na územní plánování a charakter území Prahy 5.

Tímto si dovolujeme pozvat širokou veřejnost z řad občanů městské části. Více informací o Metropolitním územním plánu naleznete v aktuální únorové Pětce pro vás, nebo také online na jejím portále: http://www.ipetka.cz/praha-5-pripravila-pripominky-ke-vznikajicimu-metropolitnimu-planu-hlavniho-mesta/

Dovolujeme si upozornit, že v den konání se před touto besedou v sále ZMČ koná také od 15 hodin veřejné představení projektu revitalizace pěších zón na Barrandově. Pokud se nechcete představení projektu účastnit, prosíme Vás, přijďte až v 17.20 hodin, aby účastníci předcházejícího programu nebyli rušeni.