Pozvánka na další ročník Kolo-běhu Prahou 5

10/09/2012

V sobotu 15. září odstartuje v 10:00 u vodárenské věže Děvín (ulice U Dívčích hradů) sportovně-rekreační závod Kolo-běh Prahou 5, který grantem podpořila městsá část.

Závod je určen všem příchozím. Trasa vede převážně lesními, polními a parkovými cestami a vytváří 27kilometrový okruh po obvodu Prahy 5. Účastník zdolává trať technikou kolo-běhu, tedy střídavě chůzí, během a jízdou na kole. Závodník nemusí absolvovat okruh celý a přesto může triumfovat – vítěz totiž bude vylosován.

Po skončení závodu po 16. hodině pořádá partner závodu Lezecké centrum SmíchOFF after party. Vstup na horolezeckou stěnu, včetně vybavení a instruktorů pro začátečníky, bude na party zdarma.

K poslechu a k pohybu je zajištěna také hudba. Více informací se dozvíte na kolo-beh.aspone.cz