Pohádkový les v parku Cibulka se koná již v sobotu 21. 6.!

16/06/2014

Kdo zachrání princeznu a vodníka? Městská část Praha 5 pod záštitou 1. zástupce starosty JUDr. Petra Lachnita a společnost Velká dobrodružství pro vás i letos připravily v sobotu 21. 6. od 10 do 18 hodin Pohádkový les plný strašidel, vodníků, draků a rusalek.

Pohádkový les pro všechny děti začíná u rozhledny  nedaleko ulice U lesíka a končí u Čínského pavilonu nad ulicí Nad Hliníkem. Trasa dlouhá 1,5 km nabídne setkání se strašidly, draky a čarodějnicí. Pokud děti splní všechny úkoly, čeká je v cíli u Víly Jasmínky a stromu splněných přání královský poklad.

Vstup je zdarma a za jakéhokoliv počasí. Mapku trasy, více informací a možnost registrace (pokud nechcete čekat fronty) na velkadobrodruzstvi.cz.