Pohádkový dětský den v lesoparku Cibulka dne 6. 6. 2015

29/05/2015

Dětský zábavný den, nad kterým převzal záštitu místostarosta MČ Praha 5 Mgr. Jan Smetana, se bude konat 6. června 2015 od 10 hodin do 14 hodin v lesoparku Cibulka.

Pro děti zde budou připravena jednotlivá stanoviště, kde budou malovat, soutěžit, hrát si, chodit na chůdách, chytat rybičky a například poznávat rostlinky. Dále budou moci děti navštívit dílničky a vyrobit si zde pod vedením instruktora např. z balonů zvířátko, které si odnesou s sebou domů.

Probíhat bude také oblíbené malování na obličej, které si mladší děti mohou nechat namalovat a starší si mohou malování pod vedením instruktora vyzkoušet sami. Za každý splněný úkol děti dostanou razítko na kartičku, kterou si vymění za drobný dáreček.

Akce bude probíhat na louce pod Čínským pavilonem.