Podnikatelé z Prahy 5 již podruhé posnídali se zástupci radnice

01/12/2015

Ve čtvrtek 26. listopadu 2015 úspěšně proběhlo již druhé setkání představitelů radnice Prahy 5 s podnikatelskou sférou. Starosta MUDr. Radek Klíma a místostarosta Mgr. Jan Smetana v průběhu setkání neformálně posnídali s celkem 35 podnikateli a zástupci obchodních společností z naší městské části.

Hlavním z cílů setkání je zlepšení a především prohloubení celkové spolupráce mezi Úřadem městské části Praha 5 a podnikateli. V rámci neformální diskuze si obě jmenované skupiny mohou vzájemně představit a přiblížit své záměry, budoucí plány a v uvolněné atmosféře porovnat vlastní názory s názory ostatních. Podnikatelé mají rovněž možnost blíže se vzájemně poznat a navázat vzájemnou spolupráci.

Městská část Praha 5 hodlá v této nově zavedené tradici nadále pokračovat. V setkáních vidí efektivní možnost k prohlubování vztahů mezi radnicí a podnikatelskou sférou, která tvoří nosné pilíře fungujících samosprávných celků. Přínosem je také získávání nových osobních kontaktů, vzájemný dialog a možnosti kvalitní dlouhodobé spolupráce.