Po Skalce se poběží již počtvrté

04/04/2014

Čtvrtý ročník amatérského krosového závodu pod tradiční záštitou MČ Praha 5 odstartuje 20. dubna v přírodní rezervaci Skalka u ragbyového hřiště Tatry Smíchov.

Sportovní podnik Běžecký kros Skalka je otevřen všem generacím a závodníci si mohou vybrat z několika tras vedoucích krásnou přírodou. Součástí letošního ročníku budou tradiční doprovodné aktivity pro děti a dospělé. Těšit se můžete na dětské soutěže (ukázky hasičské techniky, skákací hrad, skákání v pytli, lovení rybiček, hod míčkem) a aktivity pro dospělé (alkobrýle, tělesné poradenství, ukázky první pomoci atd.).

Prezence závodníků je od 7:30 a končí vždy nejpozději 30 minut před startem závodu. Děti narozené 1996 a mladší mají účast zdarma, dospělí při on-line registraci do 15. dubna zaplatí 110 Kč, na místě pak 200 Kč.

Každý závodník obdrží startovní balíček (měření čipovou časomírou, startovní číslo se jménem, certifikát s potvrzením o absolvování závodu, finisherskou medaili a energetický balíček), celková finanční dotace pro jednotlivé vítěze činí 6 000 Kč.

Každý dětský závodník obdrží navíc dárkovou tašku. Více informací a registrace na htriatlon.cz

Spojení MHD: Autobus č. 176, zastávka SPIRITKA (Jede ze zastávky „Karlovo náměstí“).
Zastávka je vzdálená cca 250m od startu závodu.