Osobní poděkování starosty Prahy 5 Ing. Miroslava Zeleného

11/06/2013

Vážení zaměstnanci Úřadu MČ Praha 5, zastupitelé, členové záchranných složek, dobrovolníci, členové záložních jednotek českého vojska, obyvatelé Prahy 5,

První polovina června roku 2013 zůstane v mých vzpomínkách nejen v podobě dnů plných obrovského vypětí v souvislosti s příchodem rozsáhlých povodní. Letošní červen jsem si zapamatoval jako dobu, kdy se ukázalo, jak je důležité se moci spolehnout na své kolegy, spolupracovníky, policisty, hasiče, strážníky, vojáky i dobrovolníky z řad obyvatel Prahy 5 a okolí.

Povodně prověřily schopnosti mnohých z nás a otestovaly, zda jsme schopni fungovat během krizových situací, které mohou bohužel nastat i v budoucnu. Je mi proto ctí, že vám všem mohu nyní vyjádřit mé osobní poděkování! Po letošních povodních si jsem jist, že mám ve své blízkosti schopné lidi, na které je možné se spolehnout nejen v dobách klidných, ale i v případě nesnází.

S úctou a poklonou vašim schopnostem a odhodlání,

váš starosta Ing. Miroslav Zelený

Pro otevření klikněte na přílohu.

Přílohy ke stažení