Nakoupili jste zdravotní či masážní výrobky a cítíte se být podvedeni? Obraťte se na právní poradnu městské části!

10/12/2013

Městská část Praha 5 si dovoluje vyzvat občany, kteří se cítí poškozeni jednáním společnosti Health & Beauty s.r.o. (IČ 24213233), aby kontaktovali zaměstnankyni právního oddělení ÚMČ Praha 5 JUDr. Adélu Peichlovou na adrese adela.peichlova@praha5.cz, případně využili služeb právní poradny Prahy 5.

Dle šetření Odboru živnostenského a Policie ČR nabízeli zástupci výše uvedené společnosti v prostorách u prodejny Albert poblíž metra Anděl údajné zdravotní pomůcky a masážní výrobky. Pokud se však kupci v souladu se zákonem, tj. ve 14denní lhůtě, obrátili na společnost s žádostí o odstoupení od smlouvy, nedostali zpět zaplacenou finanční částku.

Městská část Praha 5 proto nyní spolupracuje s Policií ČR při vyšetřování této trestné činnosti.

Pokud se cítíte být jednáním společnosti Health & Beauty poškozeni, zašlete na výše uvedenou adresu email s následujícími informacemi: Vaše celé jméno, kontaktní adresa, telefonní číslo, výše domnělé škody a stručný popis události.

Seznam poškozených městská část předá Policii ČR, která Vás bude přímo kontaktovat.