Na Barrandově se představí fotbalové hvězdy

22/11/2012

Městská část Praha 5 si vás dovoluje pozvat na první ročník společensko-kulturní akce pod záštitou radního pro školství, sport a kulturu Michala Šestáka s názvem Hvězdy na Barrandově.

Dne 15. prosince se ve sportovní hale na Chaplinově náměstí na Barrandově představí vedle fotbalových nadějí ze škol a okolních fotbalových týmů také známí reprezentanti a hráči nejvyšších soutěží z fotbalu klasického, sálového (futsalu) i plážové kopané.

Od 9 hodin můžete přihlížet nejen fotbalovým zápasům v několika kategoriích, ale také si zasoutěžit v různých dovednostních soutěžích, které jsou připraveny pro hráče i diváky. Nejlepší výkony budou odměněny a použity jako vstupní rekordy pro překonávání v dalších ročnících.

Jelikož má hala omezený počet míst (cca 250 lidí), vstup je podmíněn vstupenkami, které bude možné objednat nebo vyhrát. Více informací se dozvíte od 1. prosince 2012 na webu barrandovských novin (www.barrandoviny.cz).

Účast na akci předběžně přislíbili:

Týmy futsalu, plážové kopané a fotbalu:

Šírl, Chalupa, Stejskal, Fillinger, Dlouhý, Müller, Sláma, Víšek a mnoho dalších.

Tým Barrandova:

Jun, Starec, Majer, Šmerda, Karnay, Kopta, Gabriel, Latka, Dort