MDA Ride na pomoc svalovým distrofikům

13/06/2011

Pod záštitou starosty MUDr. Radka Klímy se v sobotu 25. června uskuteční již třetí benefiční motorkářská jízda MDA Ride. V parku Portheimka bude od 10 hodin velice živo, neboť jej zaplní motocykly všech značek a objemů a také elektrické vozíky těch, jimž je benefiční jízda určena – svalových dystrofiků. Tradiční „Spanilá jízda“ nablýskaných motorek odstartuje ve 12.30 hod. a již nyní se postižené děti mohou těšit na exkluzivní svezení ve vozech Ford Mustang.

„Návštěvníkům můžeme slíbit skvělé kapely – Janis Joplin Revival, Strahov, Tam Rock a Jakuba Smolíka,“ vypočítává jeden z organizátoru Josef Kadeřábek. „Příchozí budou celý den bavit herci a moderátoři – Veronika Nová, ,Borec‘ Karel Hynek, Michal Veber a v neposlední řadě ,Vinnetou‘ Mario Kubec, hvězda filmu Western Story.“

Atrakcí pro malé i velké je připraveno velké množství: malování na obličej, barevné účesy, výstava vozu Ford Mustang, Monster Truck, luxusní vůz firmy DreamCars, loutkové divadlo pro děti, prezentace neobvyklých vozítek pro handicapované, asistenční psi „Pomocné tlapky“, módní přehlídka, dražba a jako vždy nejoblíbenější atrakce – focení na motocyklu Harley-Davidson!

„Zajímavá určitě bude i exhibice mistra světa v Thai boxu Ondry Hutníka, dále týpí s indiány v čele s „Vinnetouem“ Mario Kubcem a volba nejkrásnějšího motocyklu porotou složenou z dětí partnerské organizace Parent Project,“ dodává organizátor.

Více informací o svalové dystrofii a MDA Ride naleznete v květnové Pětce pro vás na stranách 12-13. Přijďte se podívat na krásné stroje, pobavit se a podpořit dobrou věc!