Mateřské školy v Praze 5 mají ještě volná místa

20/06/2007

Mateřské školy v Praze 5 mají po ukončení zápisů 35 volných míst pro případné další zájemce. Celková kapacita předškolních zařízení zřizovaných MČ Praha 5 je 1668 dětí. Mateřské školy v Praze 5 umožňují rodičům pobyt jejich dětí na celý den, půl dne a i nepravidelně. Přednost mají ty děti, které budou navštěvovat školní zařízení pravidelně a celodenně.

„Praha 5 chce ve svých zařízeních uspokojit i ty rodiče, kteří potřebují školku nepravidelně a i ty, kteří její služby využijí třeba jen na půl dne. Přednostně však uspokojíme celodenní a pravidelné navštěvování našich mateřských škol,“ řekla zástupkyně starosty MČ Praha 5 Lucie Vávrová.

Volná místa jsou v MŠ Hlubočepská, MŠ „Slunéčko“  Beníškové, MŠ U Krtečka,  MŠ Grafická a MŠ Radlická.