Loučíme se s létem na Barrandově

18/09/2013

Třetí představení farmářů a řemeslníků se zábavným programem v rámci barrandovských slavností se uskuteční v neděli 22. září od 13 do 19 hodin na Trnkově náměstí na Barrandově. Akce se koná pod záštitou radního Marka Kukrleho (UNP).

Přijďte si nejen nakoupit čerstvou zeleninu, ovoce a jiné zemědělské produkty, ale i pobavit se, podívat se na ukázky různých řemesel, popřípadě si něco zajímavého a originálního zakoupit přímo na místě,“ zve občany radní Marek Kukrle.

Uvidíte například kováře, řezbáře, košíkáře, zdobení perníků, výrobu slámových ošatek a rovnou si můžete zakoupit čerstvě mletou mouku i chlebový kvásek. Těšit se můžete také na vystoupení historické šermířské skupiny Artus Bohemia, bohatou tombolu a dobovou hudební kapelu Páni z Kolína. Pro děti budou připraveny soutěže s tématikou králů a rytířů a výtvarná dílna se soutěží o nejkrásnější královský erb.