Letní kino nabízí promítání filmů na Hořejší nábřeží

26/06/2014

I v letošním roce se můžete těšit na otevření Výletního kina Smíchov. Zajímavé filmy se budou promítat od pátku 27. června 2014 v rámci projektu letního biografu pod záštitou zástupkyně starosty MČ Praha 5 PhDr. Marie Ulrichové Hakenové.

Na Hořejším nábřeží tak můžete denně od 16 hodin trávit svůj čas a to nejen před filmovým plátnem. Letošní program doplní i komunitní zahrádka, osvěžující sprchy a přístavní molo. Promítá se od 22 hodin a návštěvníci mohou vidět filmy z celého světa, z dob minulých i současnosti.

“V sobotu 28. 6. nabídne kino kultovní klasiku Quentina Tarantina Pulp Fiction: Historky z podsvětí,” zve zástupkyně starosty a radní pro oblast kultury PhDr. Marie Ulrichová Hakenová.

Výběr filmů má na starosti Aerofilms (kino Aero, Oko, Světozor). “O vizuální stránku prostředí, která odráží industriální charakter Smíchova, se postarali špičkoví designéři Jan Plecháč, Henry Wilegus a Maxim Velčovský,” dodala Marie Ulrichová Hakenová.

V loňském roce navštívilo letní kino 12 800 hostů a 24 000 lidí využilo další nabídky areálu. Projekt skončí dne 27.9. 2014. Akci pořádá společnost PRCAFE s.r.o.

Program a více informací naleznete na www.vyletnikino.cz