Letní kino Kinská zahajuje provoz už ve čtvrtek 20. května

18/05/2021 Kinsky Kino logo

Letní kino Kinská zve na film a hudbu do jednoho z nejkrásnějších pražských parků na petřínském kopci v plenéru Národopisného muzea. Dramaturgie kin nabídne především českou filmovou tvorbu od art/popu po art/core, hudební unplugged vystoupení, setkání se zajímavými hosty i program pro děti.

Projekce začínají po setmění, rezervace nejsou nutné, prodej lístků je vždy před projekcí na místě v hotovosti nebo QR platbou z mobilní aplikace internetového bankovnictví.

Letní kino pořádá D1film a Klára Khine Production ve spolupráci s Národním muzeem pod záštitou starostky Prahy 5 Renáty Zajíčkové a místostarosty Lukáše Herolda. Provoz začíná projekcemi festivalu Jeden svět, na který naváže festival Prague Short Film Festival. Od poloviny června nejpozději začne kino s vlastním programem. Aktuální informace a program najdete na www.letnikinokinska.czfacebook.com/letnikinokinska.