Interní auditor MČ Praha 5

31/03/2009

výběrové řízení na obsazení pracovního místa

Sjednaný druh práce: komplexní zajišťování auditorské činnosti městské části

ve třídě 11

Požadavky na uchazeče dle zákona o úřednících územních samosprávných celků:

občan ČR ( nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR  – nutnost ovládat český jazyk )

fyzická osoba, která dosáhla min. 18 let věku

způsobilost k právním úkonům

bezúhonnost ( za  bezúhonnou  se  nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena  pro trestný čin spáchaný úmyslně, nebo  pro trestný  čin spáchaný z  nedbalosti za jednání  související  s výkonem veřejné  správy, pokud se podle  zákona na tuto osobu    nehledí, jakoby nebyla odsouzena )

na funkci vedoucího úředníka splnění dalších předpokladů podle § 2 a  4 zákona č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí ve státních orgánech a organizacích České a Slovenské Federativní Republiky, České a Slovenské Republiky, ve znění pozdějších předpisů tj. lustrační osvědčení a čestné prohlášení; předpoklady podle tohoto ustanovení neprokazují osoby narozené   po 1. prosinci 1971.

Další požadavky:

požadované vzdělání:

Vysokoškolské

požadované znalosti:

Znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, databáze), praxe v samosprávě či státní správě, orientace ve správním řádu, zkouška zvláštní odborné způsobilosti v oblasti finančního hospodaření územních samosprávních celků výhodou

další dovednosti, schopnosti:

Dobré organizační a komunikační schopnosti (včetně odpovídající vyjadřovací schopnosti  v písemném i mluveném projevu), orientace v systému veřejné správy.

zaměstnanecké benefity:           osobní příplatek  až 50 %

mimořádné odměny  až 20 %

příspěvek na penzijní pojištění

příspěvek na rekreaci

příspěvek na stravování

možnost poskytnutí bezúročné půjčky

pružná pracovní doba

Přihlášky s požadovanými doklady zašlete nejpozději do 9. 10.  2009 na adresu:

ÚMČ Praha 5, nám. 14.  října č. 4, pracoviště Štefánikova 13,15, Praha 5, 150 00

odbor  vnitřních věcí

k rukám JUDr. Jiřího Gorčíka

Obálku označte slovy: „Výběrové řízení – interní auditor MČ Praha 5.“

Kontakt:

Telefon 257000565

e-mail  jiri.gorcik@praha5.cz

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

V Praze  dne 31. 3. 2009

Ing. Karel Čuda