Festival “Proudy na vodě” nabídne propojení digitálních efektů a hudby

18/09/2012

Městská část Praha 5 si Vás dovoluje pozvat na festival Proudy na vodě, který proběhne pod záštitou starosty MČ Praha 5 MUDr. Radka Klímy (TOP 09) v sobotu 22. 9. 2012 na Smíchovské náplavce od 13:00 do 22:00.

Jedinečný festival nabídne zábavu pro studenty středních a vysokých škol i bude víkendovým zpestřením pro občany nižšího a středního věku. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení skupin Navigators a Sunflower Caravan, nebo Sunshine. Jejich vystoupení doplní také hudební produkce kapel z řad nadějných studentských uskupení, laserová a projekční show na vodní sloupec, sportovní exhibice, workshopy a ukázky různých vodních sportů.

Sportovní část přinese například workshopy netradičních lákavých sportů, včetně využití vody, která náplavku obepíná. Namátkou zmíníme parkour (efektivně provedené skoky přes vysoké překážky a další), což bude exhibice profesionálů, kteří ve večerních hodinách předvedou svoji show.

Festival končí desátou hodinou, obyvatelé se tedy nemusejí obávat rušení nočního klidu.