Farmářské trhy na Praze 5 již potřetí!

02/08/2010

Městská část Praha 5 pořádá v pátek 6. srpna již třetí farmářské trhy. Ve více než dvou desítkách stánků umístěných na pěší zóně Anděl si návštěvníci budou moci od 8:00 hod. do 18:00 hod. vybrat z bohaté nabídky kvalitního a čerstvého zboží od soukromých zemědělců a výrobců.

„Již první farmářské trhy na Andělu ukázaly, že občané mají o tento druh prodeje mimořádný zájem. Rozhodli jsme se je proto uspořádat každý první pátek v měsíci. Poslední v letošním roce plánujeme na 3. září,“ říká radní Aleš Kohout, který má na starosti podporu podnikání. “Věřím, že vedení radnice vzešlé z podzimních voleb bude v této tradici pokračovat,“ dodává Kohout.

Pro návštěvníky jsou připraveni utopenci a nakládaný hermelín od neziskové organizace Portus, čerstvé bylinky, sadba a letničky, houby, sýry, mošty, ovoce a zelenina, košíky, pštrosí produkty, uzenářské výrobky včetně rybích, včelí a rakytníkové produkty či oblíbené koření.