Dům jógy Andělu zve na den otevřených dveří

18/10/2019

Dům jógy Anděl zve všechny zájemce v sobotu 2. listopadu 2019 do Domu jógy na Andělu na Den otevřených dveří, během kterého budete mít možnost si vyzkoušet různé styly jógy, a třeba i takové, na které jste si ještě netroufli nebo o kterých jste třeba ještě ani neslyšeli, speciální hloubkové masáže či působení rázové vlny.

Lekce jsou 40 minutové a vy budete moci navštívit všechny čtyři cvičební sály – sály na klasické lekce, sál vytopený na 41°C a sál s hamakami, kde se cvičí Aerojóga.

Lekce jsou za symbolický poplatek 50,-Kč/1 lekce a výtěžek (spolu s případnými dalšími dobrovolnými příspěvky) bude v letošním roce věnován dětskému domovu Charlotty Masarykové na Zabraslavi.

Lektoři a organizátoři pořádají i letos tento den bez nároku na honorář. Za poloviční ceny budou v tento den probíhat i 30 minutové ukázky zdravotních masáží, diagnostika páteře, fyzioterapie, kryoterapie a působení rázové vlny, takže se máte na co těšit.

Celá akce probíhá pod záštitou Městské části Prahy 5.

Podrobnosti s rozvrhem časů a druhu lekcí najdete na webových stránkách www.dum-jogy.cz a v rezervačním systému si můžete jednotlivé lekce, masáže, fyzioterapii či rázovou vlnu rezervovat.