Dokažme, že jsme nejsportovnější městská část. Zapojte se s námi do Běhu METROPOLE MČ Praha 5!

01/04/2016

Běh METROPOLE MČ Praha 5 se uskuteční v sobotu 9. dubna od 9:00 hodin v Prokopském údolí. Akce, jejímž spolupořadatelem je městská část Praha 5, je součástí seriálu veřejných běžeckých závodů po městských částech Prahy. Pro dospělé závodníky je připravena trasa v délce 8 km, trať pro děti měří 2 km.

„Prioritou seriálu je nejen soutěživost mezi pražskými městskými částmi o nejsportovnější a nejpohyblivější městskou část, ale i podpora zdravého životního stylu Pražanů všech věkových kategorií. Doufám proto, že se do závodu zapojí mnoho občanů pětky a společně si užijí aktivní jarní den,“ říká starosta Prahy 5 Radek Klíma (TOP 09), který nad akcí převzal záštitu.

Každý účastník závodu od dětí po seniory i handicapované reprezentuje svou městskou část dle místa svého trvalého bydliště a svým startem v závodu přináší své městské části bod. Součet bodů ze všech závodů na konci seriálu určí pořadí městských částí, následně bude vyhlášena nesportovnější městská část.

Přihlášku a kompletní informace o závodu, pořádaném společností R TEAM, naleznete zde:

czechbigman.cz/beh-metropole