Dočasná změna v MHD v noci z pondělí 17. června na úterý 18. června 2019 v oblasti Anděla

Z důvodu cvičení složek IZS dojde v noci z pondělí 17. června  (od 23.30 hodin) na úterý 18. června 2019 (do 4.00 hodin) k mimořádným dopravním opatřením v oblasti Anděla.

Nedlouho po půlnoci 18. června 2019 bude zahájeno největší taktické cvičení, pořádané Krajským ředitelstvím policie hlavního města Prahy. Tématem cvičení je „Teroristický útok v obchodním centru“ (psali jsme zde). Z tohoto důvodu dojde v oblasti Anděla k mimořádným dopravním opatřením.

Opatření pro tramvajové linky

Tramvajové linky č. 910151698 a 99 budou obousměrně odkloněny ulicí Nádražní, Za Ženskými domovy a Radlickou.

V obou směrech se přemísťují zastávky Anděl do ulice Nádražní a zřizují se zastávky Na Knížecí v pravidelných zastávkách linky č. 7.

Opatření pro autobusové linky

Linky č. 123167 a 191 budou obousměrně odkloněny ulicí Radlickou.

Ve směru do centra se přemísťuje zastávka Anděl, a to do ulice Plzeňské, před křižovatku s ulicí Radlickou.

Ve směru z centra se přemísťuje zastávka Anděl, a to do ulice Radlické, před křižovatku s Plzeňskou.

Linka č. 901 je ve směru do centra zkrácena na obratiště Na Knížecí. Ruší se zastávky Anděl (výstupní a nástupní).

V obou směrech se zřizují zastávky Na Knížecí a to v zastávkách tramvajové linky číslo 7 a výstupní a nástupní v zastávkách linky č. 120 v autobusovém obratišti.

Linky č. 904 a 908 budou obousměrně odkloněny ulicí Nádražní. V obou směrech se přemísťují zastávky Anděl do tramvajových zastávek v ulici Nádražní a ve směru do centra se zřizuje zastávka Na Knížecí ve výstupní zastávce linky č. 120, z centra v tramvajové zastávce linky č. 7.

Linka č. 907 bude ve směru Letiště odkloněna ulicí Nádražní. Zastávka Anděl se v tomto směru přemísťuje do tramvajové zastávky v ulici Nádražní.

 

Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.