Dne 15. října 2015 proběhlo 7. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 5

15/10/2015

Stávající koalice se usnesla na pokračování spolupráce. Počet členů rady byl nově stanoven na 9, přičemž složení je: starosta, 3 zástupci starosty a 5 radních. Novou radní byla zvolena Bc. Tatiana Konrádová, 9. místo zatím zůstává neobsazené.

Počet uvolněných zastupitelů byl stanoven na třináct členů: starosta, 3 zástupci starosty, 4 radní a 5 předsedů výborů a komisí. V rámci změn ve výborech došlo ke zrušení výboru bezpečnostního, sociálního a dopravního, přičemž jejich výkon činnosti přejde do příslušných komisí. Na vlastní žádost odstoupili předsedové výboru Územního rozvoje Ondřej Kreidl a výboru Životního prostředí Ing. Josef Cuhra. Poslední jmenovaný pak byl nově zvolen předsedou výboru Územního rozvoje, předsedou výboru Životního prostředí se stal Josef Matoušek.

Další zasedání zastupitelstva je naplánováno na 27. října 2015.