Dětské dny v parku Sacré Coeur a v areálu MP

04/05/2011

MČ Praha 5 na přelomu května a června spolupořádá více dětských dnů, děti tedy mají více možností se účastnit různých soutěží, které jsou pro ně připraveny.

První Dětský den se uskuteční dne 31. 5. 2011 v parku Sacré Coeur od 9:00 hodin.

Tato akce bude uspořádána pro děti mateřských škol, dětí se zúčastní zhruba 30 za pomoci a účasti Městské policie.

Dětem bude předveden výcvik koní MP a dále výcvik vodicích psů pro nevidomé. V průběhu dopoledne se děti budou moci zúčastnit také her a soutěží“ říká zástupce starosty JUDr. Petr Lachnit.

Během akce bude pro děti zajištěno občerstvení a budou odměněné za účasti v soutěžích.

Druhý Den dětí se koná 9. 6. 2011 v areálu Městské policie v Holečkově ulici, od 9:00 hodin. Této akce se zúčastní žáci 1. stupně základních škol. Soutěžit zde bude zhruba stovka dětí, na které v průběhu dopoledne čeká celá řada her.

Na akci bude zajištěno občerstvení pro děti a personál, dále drobné ceny za účast v soutěžích a pomůcky k provedení soutěží:

• Paintball
  • Ukázka jízdní skupiny Městské policie

Městská policie také zajistí:

• Pozvání Policie ČR – ukázky techniky
  • Pozvání HZS – ukázky techniky