Den otevřených dveří s jógou na Andělu

12/10/2015

Vážení občané Prahy 5, možná už jste o józe slyšeli a láká vás ji poznat, někteří ji už praktikujete a dost možná už do Domu jógy Anděl chodíte.

Můžete se těšit na den plný cvičení, na kterém si lze za symbolický poplatek 50 Kč vyzkoušet jednotlivé styly jógy. Den otevřených dveří proběhne v sobotu 17. října od 10.00 hodin a začne se cvičením v sítích. Lekce trvají čtyřicet minut a vy budete moci navštívit všechny tři cvičební sály. Čeká na vás sál pro klasické lekce, dále na lekce probíhající za pomocí sítí a pak ještě lekce v sále vytopeném na 41̊ C.

Celá akce probíhá pod záštitou městské části Praha 5 a Magistrátu hlavního města Prahy. Výtěžek spolu s případnými dalšími dobrovolnými příspěvky bude věnován Jedličkovu ústavu na Praze 4, který se stará o postižené děti.

Podrobnosti s rozvrhem časů a druhu lekcí najdete na webových stránkách www.dum-jogy.cz a v rezervačním systému si můžete jednotlivé lekce včas rezervovat.