Den dětí Loučíme se s létem v parku Sacré Coeur

22/09/2013

Městská část Praha 5 si vás dovoluje pozvat na Den dětí “Loučíme se s létem” v parku Sacré Coeur, který proběhne v pátek 27. září od 13:00 do 17:00.

„Pro naše nejmenší máme připraveny zajímavé ukázky výcviku koní jízdní skupiny strážníků z Prahy 5, služebních psů a demonstraci práce Hasičského záchranného sboru,“ dodává starosta Miroslav Zelený (UNP). Program doplní hry pro děti, skákací hrad, malování ve stanu, střelba z paintballových zbraní nebo hod na basketbalový koš. V odpoledních hodinách je program určen dětem z široké veřejnosti, přičemž vstup na akci je zdarma jak pro děti, tak i pro dospělé.

Akce určená veřejnosti tvoří úvod k nabitému víkendu Dnů Prahy 5 pořádaných u příležitosti svátku sv. Václava.

Program Dětského dne:

• 14:00 Zahájení akce Loučení s létem starostou Miroslavem Zeleným
  • 14:15 Ukázka výcviku koní jízdní skupiny OŘ MP Praha 5
  • 14:45 Ukázka výcviku služebních psů MP
  • 15:15 Ukázka práce Hasičského záchranného sboru

Během celého odpoledne je pro děti připraven bohatý program v podobě soutěží a her.