Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 p.o. zve na Den otevřených dveří

18/09/2014

Při příležitosti Mezinárodního dne seniorů budou dne 1. října 2014 od 8 do 16 hodin otevřena všechna střediska Centra sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 p.o.

Chceme zejména seniorské veřejnosti představit širokou a pestrou  nabídku  našich služeb,  ale zároveň  umožnit i prohlídku jednotlivých středisek.

“Pracovníci všech středisek se Vám budou osobně věnovat, seznámí Vás s našimi službami, zodpoví Vám Vaše dotazy, předají letáčky s přehledem služeb, nabízenými programy, kontakty, poradí Vám s řešením Vaší situace, vysvětlí možnosti nabízených služeb a také zároveň umožní prohlídku prostředí a prostor, kde se služby realizují,” sdělila podrobnosti Dne otevřených dveří ředitelka CSOP PhDr. Helena Volechová.

“Dnem otevřených dveří chceme dát především našim seniorům z Prahy 5 pocit, že nejsou nikdy na nic sami. Přijďte se za námi podívat, těšíme se na Vaši návštěvu,” zve k návštěvě zařízení 1. zástupce starosty Prahy 5 JUDr. Petr Lachnit.

Jaká zařízení můžete navštívit a kde nás najdete?

• Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci, terénní pečovatelskou službu a domácí ošetřovatelskou péči, Praha 5 p.o., nám. 14. října č. 11
  • Dům s pečovatelskou službou a středisko osobní  hygieny, Praha 5, Zubatého 10
  • Dům sociálních služeb s pobytovým odlehčovacím zařízením a středisko osobní hygieny Praha 5, Na Neklance 15
  • Komunitní centrum Prádelna ,Praha 5 Holečkova 38a