Část zahrady Kinských bude uzavřena

01/04/2003

Spodní část zahrady Kinských bude od 10. dubna 2003 pro veřejnost uzavřena. V souvislostí s probíhající rekonstrukcí letohrádku Kinských (investor Národní muzeum v Praze) a obnovou spodní části zahrady (investor odbor městské zeleně Magistrátu hl. m. Prahy) začne v nejbližších dnech výstavba nové dešťové a splaškové kanalizace mezi letohrádkem Kinských a “Švýcárnou”. Z tohoto důvodu bude parter zahrady do srpna tohoto roku pro veřejnost uzavřen. Návštěvníci zahrady budou moci k rekreaci využít její svažitou část, do které se dostanou buď z hlavního vchodu podél bývalé vrátnice a dětského hřiště, nebo od strahovských kolejí, případně z Petřínských sadů nebo z ulice Na Hřebenkách. Investoři obou akcí se návštěvníkům omlouvají za omezení přístupu do zahrady a žádají o pochopení a dodržování zákazu vstupu. (mag)

Část zahrady Kinských bude uzavřena

Spodní část zahrady Kinských bude od 10. dubna 2003 pro veřejnost uzavřena. V souvislostí s probíhající rekonstrukcí letohrádku Kinských (investor Národní muzeum v Praze) a obnovou spodní části zahrady (investor odbor městské zeleně Magistrátu hl. m. Prahy) začne v nejbližších dnech výstavba nové dešťové a splaškové kanalizace mezi letohrádkem Kinských a ?Švýcárnou?. Z tohoto důvodu bude parter zahrady do srpna tohoto roku pro veřejnost uzavřen. Návštěvníci zahrady budou moci k rekreaci využít její svažitou část, do které se dostanou buď z hlavního vchodu podél bývalé vrátnice a dětského hřiště, nebo od strahovských kolejí, případně z Petřínských sadů nebo z ulice Na Hřebenkách. Investoři obou akcí se návštěvníkům omlouvají za omezení přístupu do zahrady a žádají o pochopení a dodržování zákazu vstupu. (mag)