Čarodějnice a strašidla budou na děti číhat v Parku Cibulka

02/09/2013

Chcete se krásně bát a dobře pobavit? Je tady podzim a s ním i doba, kdy ze svých brlohů začínají vylézat ježibaby, čarodějnice, loupežníci a mezi komíny starých smíchovských domů se vynořují duchové, strašidla a bílé paní! Městská část Praha 5 pod záštitou 1. zástupce starosty JUDr. Petra Lachnita a společnost Velká dobrodružství připravili v neděli 8. 9. od 13 hodin speciální strašidelný pohádkový les.

Na děti i rodiče budou číhat na dvoukilometrové trase nejrůznější strašidla z pohádkové říše. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Komu se podaří vysvobodit z hadího zakletí krásnou princeznu? A kdo pomůže pirátovi najít ztracený poklad? Kdo zachrání lesního skřítka Mecháčka a kdo nasytí Ptáka Noha? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání. Trasa výletu začíná u rozhledny nedaleko ulice U lesíka a končí u Čínského pavilonu nad ulicí Nad Hliníkem. Přijďte za jakéhokoliv počasí a oslavte s námi začátek školního roku.

Registrovat se můžete online