Bydlíte na Malvazinkách? Pomozte vyladit příští podobu nového „Plácku Peroutkova“

28/04/2020

Institut plánovaní a rozvoje hlavního města Prahy připravuje ve spolupráci s Městskou části Praha 5 proměnu plácku na souběhu ulic Peroutkova a U Šalamounky (před Albertem na Malvazinkách). V současné době plácek, který je vlastně centrem čtvrti, svou funkci neplní. Proto by IPRMČ Praha 5 chtěly zkusit vytvořit ze stávající nepřehledné křižovatky příjemné místo pro relaxaci a setkávání se.

Aby se proměna povedla, potřebují znát názor obyvatel čtvrti. Vyplněním formuláře, které vám nezabere více než 5 minut, jim přiblížíte své představy o místě.

Formulář obsahuje sekce týkající se fungování místa, jeho fyzické podoby i programové náplně. Jednotlivé sekce obsahují uzavřené otázky, na konci každé z nich je ale místo pro vaše nápady, připomínky a poznatky – nebojte se sdělit cokoliv. Veškeré dočasné úpravy i akce budou plánovány s ohledem na rezidenční lokalitu i charakter Malvazinek a ideálně společně s občany.

Z vyhodnocení formuláře vzejde plán dočasného fungování plácku (červen 2020 – červenec 2020). Informace z něj zároveň poslouží MČ Praha 5 jako podklad pro plánování případných budoucích proměn čtvrti.

Formulář je možné vyplnit do neděle 3. května 2020.

Děkujeme vám za spolupráci.

Přílohy ke stažení