Beseda s pořadateli e-Aukce elektřiny a plynu proběhne již v úterý 14. května

12/05/2013

Dovolujeme si vás pozvat na besedu s pořadateli elektronické aukce elektřiny a plynu, která proběhne v úterý 14. května od 16:30 hodin v zasedacím sále Zastupitelstva městské části Praha 5 v 6. patře budovy radnice ve Štefánikově ulici 13:00 – 15:00.

Beseda je otevřena široké veřejnosti a zúčastní se jí kromě zástupců pořadatelské společnosti eCENTRE také starosta městské části Praha 5 Ing. Miroslav Zelený.

Společnost eCENTRE má zkušenosti s pořádáním aukce například v Říčanech u Prahy, nebo v Praze 6. Stojí za to zmínit, že průměrné úspory domácností v jimi pořádaných aukcích dosáhly až třiceti procent u obou komodit. Vzhledem k těmto výsledkům se radnice rozhodla poskytnout potřebné prostory a zázemí. Smyslem besedy je představit lidem, jak aukce funguje, a zároveň poskytnout prostor pro zodpovězení všech možných dotazů,” dodal starosta Zelený.

Na programu kromě otázek publika bude i představení výsledků z městské části Praha 6, kde obdobná aukce proběhla na přelomu května a dubna. Kapacita sálu je omezena.

Více informací o aukci elektřiny a plynu v Praze 5 naleznete na praha5.cz