Barrandovský aquapark slaví třetí narozeniny

22/12/2009

Dnes jsou to právě tři roky, kdy byl otevřen barrandovský aquapark Aquadream. Zařízení, které splňuje ty nejpřísnější hygienické a bezpečnostní normy bylo vyhlášeno v roce 2006 v prestižní anketě Bazénem roku. Veřejnost hodnotí aquapark velmi kladně, což dokazuje návštěvnost kolem 10.000 osob měsíčně.

„Těší mě, že si tento sportovně rekreační areál našel tolik příznivců v řadách obyvatel nejen MČ Praha 5. Věřím, že i další kroky ke zvýšení kvality služeb aquaparku, který získal ocenění stavba roku 2006, budou veřejností přijaty kladně,“ řekl starosta MČ Praha 5 Milan Jančík.

Návštěvníci sportovně relaxačního centra Aquapark Barrandov mohou využít vnitřní, 25m dlouhý bazén, bazén venkovní pro dospělé a také dětský venkovní bazén. Zejména mladší generace ocení dva tobogány, z nichž ten delší měří úctyhodných 115 metrů, dalším lákadlem jsou perličkové a masážní lázně, pro zdatnější plavce je připravena divoká řeka s umělým protiproudem, parní komora nebo masážní centrum. K dispozici je rovněž hřiště na beach volejbal či dětské hřiště.

V aquaparku nejsou připraveny pouze vodní atrakce, mezi návštěvníky je oblíben například vodní bar, kde si můžou nechat namíchat koktejl, nebo restaurace, kde se servírují vybrané speciality včetně pokrmů z čerstvých mořských ryb.

Běžná otvírací doba:

Pondělí až Neděle: 8:00 – 22:00

Veškeré informace, včetně aktuální ceny vstupného