Až do srpna nabízíme příspěvek na letní tábory. Využijte program „Aktivní město PRAHA 5 – LETNÍ TÁBORY S PĚTKOU“

Připomínáme, že rodiče i sportovní kluby mohou až do 26. srpna 2020 získat finanční příspěvek na podporu prázdninových volnočasových aktivit pro děti v rámci programu „Aktivní město PRAHA 5 – LETNÍ TÁBORY S PĚTKOU“. Program MČ Praha 5 spustila 4. června 2020 s cílem podpořit aktivní trávení volného času dětí a mládeže z Městské části Prahy 5.

Na program, o němž jsme informovali již dříve zde, radnice vyčlenila 2 000 000 Kč. Jeho prostřednictvím přerozdělí příspěvky na tábory, příměstské tábory, sportovní soustředění a kempy dětem ve věku 6 – 18 let (včetně) s trvalým bydlištěm na Praze 5.

Aktivity se musí konat v období od 12. června 2020 do 26. srpna 2020 a to po dobu minimálně čtyř dnů po sobě jdoucích.

Příspěvek je stanoven ve výši 1 000 Kč na jedno dítě s trvalým pobytem na území MČ Prahy 5.

Do projektu se mohou zapojit rodiče i poskytovatelé aktivit prostřednictvím bezplatné registrace na stránkách www.aktivnimesto.cz

Zopakujeme, že možnost registrace a podání žádosti o příspěvek je od 4.6. 2020 do 26. 8. 2020 nebo do vyčerpání alokované částky.

• V případě jakýchkoliv dotazů je pro vás k dispozici:

Infolinka:       241 043 230

pondělí – pátek 8:00 – 20:00 hodin

nebo můžete využít e-mailový kontakt:   info@aktivnimesto.cz

Připojte se k pilotním projektu „Aktivní město PRAHA 5“ a dejte nám vědět, zda pro vás byl přínosný.

Přejeme všem krásné a aktivní léto.

Program „Aktivní město PRAHA 5 – LETNÍ TÁBORY S PĚTKOU“ níže představuje radní pro sport David Dušek v pořadu PRAHATV  HOST DNE.