Almanachy vydávané Prahou 5 jsou dostupné i v elektronické podobě

29/08/2013

Městská část vydala v rámci podpory lokálních podnikatelů již tři tištěné almanachy, které přinesly přehled místních poskytovatelů služeb a řemesel, restaurací a nově také volnočasových aktivit. Všechny tři brožury je nyní možné zhlédnout také v elektronické podobě na webových stránkách Informačního centra Prahy 5 na adrese infopraha5.cz

Kromě almanachů nabízí web Infocentra Prahy 5 také přehled památek v městské části, komplexní přehled o aktivitách infocentra a například také umožňuje stažení nominačního formuláře do ankety Podnikatel a živnostník Prahy 5 pro letošní rok,“ dodal Miloslav Mrštík (UNP), ředitel Informačního centra Prahy 5 o.p.s.

Jedním z dlouhodobých cílů vedení městské části Praha 5 je podpora podnikatelského prostředí. Protože právě naši podnikatelé jsou důležitou ekonomickou silou nejen pro město, ale především pro stát. Almanachy na jednom místě shromažďují klíčové informace o mnoha desítkách různých subjektů. Pomáhají tak těm z vás, kteří v naší městské části chcete strávit pěkné chvíle a aktivně trávit svůj volný čas,“ sdělil radní Marek Kukrle (UNP), pod jehož patronátem jsou almanachy připravovány.