Přijďte si 31. srpna užít Prague International City Picnic

19/08/2019

V sobotu 31. srpna 2019 od 14 do 21:30 hodin se uskuteční pilotní ročník Prague International City Picnic v parku Portheimka, nad kterým převzal záštitu Daniel Mazur (Piráti), starosta Městské části Praha 5. V klidu městské zeleně a přitom v samotném centru Smíchova si tak budete moci užít dobré jídlo, pití a zábavný program.

Piknikový koš si můžete připravit vlastní a nebo můžete využít nabídky u připravených stánků s občerstvením. Cílem akce Prague International City Picnic je užít si klidné odpoledne v parku, posedět s přáteli a hlavně je to skvělý způsob, jak navázat nová přátelství třeba vzájemným podělením se o dobroty z vámi připravených piknikových košů.

A na co se můžete těšit?

Pro pivaře budou na čepu piva spadající pod společnost Pivovary Lobkowicz, tj. piva značky: Lobkowicz, Platan, Černá hora, Ježek, Klášter, Rychtář, Uherský brod, Vysoký Chlumec.

Vinaři ocení víno z osobních sklepů pana hraběte Jiřího Jana Lobkowicze a to především víno Ludmila, kterou lze zakoupit pouze vinotéce nebo butiku mělnického zámku. Jedná se unikátní vysoce oceňované víno, které potěší určitě i velmi náročného konzumenta.

Filmové fanoušky potěší účast zástupců společnosti Lucerna Film, která představí Czech That Film, což je největší festival českých filmů v severní Americe, který se koná téměř ve třech desítkách měst.

Příznivci elektromobilů se budou moci seznámit elektromobily ZHI DOU a JAC, které budou součástí výstavy čisté mobility v listopadu 2019, tj., cca o tři měsíce dříve a zdarma.

Další úžasnou příležitostí je proniknutí do tajů apiterapie (léčba pomocí produktů včel). Česká republika patří mezi světovou špičku, a tato metoda léčby zánětů, revmatismu a mnoho dalšího získává výraznou oblibu u hollywoodských celebrit jako je např. Gwyneth Paltrow a mnohých dalších.

To vše si vychutnáte za doprovodu bohatého hudebního programu:
Alena Medvedeva s doprovodem – Jazz, soul, swing, moderní hudba v 7 světových jazycích
Borys Dyakov – baryton, mj. sólista Velké opery v Houstonu (USA)
Dana Pěnkava Koklesová – soprán, vynikající zpěv známý z mnoha evropských jevišť